XML sitemap (6.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Never
ast: Nunca

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Processing
ast: Procesando
