XML sitemap (6.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Priority
cs: Priorita

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Never
cs: Nikdy

en: Tools
cs: Nástroje

en: The update has been performed.
cs: Byla provedena aktualizace.

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Apply
cs: Použít

en: The update has encountered an error.
cs: Aktualizace narazila na chybu.

en: Yearly
cs: Ročně

en: Submission settings
cs: Nastavení pro odeslání

en: An error occurred and processing did not complete.
cs: Vyskytla se chyba a zpracování nebylo dokončeno.
