XML sitemap (6.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Never
eo: Neniam

en: Google
eo: Guglo

en: The update has been performed.
eo: Ĝisdatigo sukcesa.

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Processing
eo: Traktante

en: The update has encountered an error.
eo: La ĝisdatigo trovis eraron.

en: An error occurred and processing did not complete.
eo: Eraro okazis kaj procezado ne finiĝis.
