XML sitemap (6.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Tools
et: Tööriistad

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Front page
et: Avaleht

en: Processing
et: Töötlemine

en: Apply
et: Rakenda

en: The update has encountered an error.
et: Uuendamisel tekkis viga.

en: An error occurred and processing did not complete.
et: Ilmnes viga ja tegevust ei viidud lõpule.
