XML sitemap (6.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Priority
fi: Prioriteetti

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Tools
fi: Työkalut

en: The update has been performed.
fi: Päivitys on suoritettu.

en: Front page
fi: Etusivu

en: Processing
fi: Käsitellään

en: Apply
fi: Hae

en: The update has encountered an error.
fi: Päivityksessä tapahtui virhe.

en: Sitemap
fi: Sivukartta

en: Submission settings
fi: Lähetysasetukset

en: An error occurred and processing did not complete.
fi: Tapahtui virhe; käsittelyä ei tehty loppuun.

en: XML sitemap
fi: XML-sivukartta

en: Sitemap tools.
fi: Sivukartan työkalut
