XML sitemap (6.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Priority
ja: 優先度

en: Hourly
ja: 1時間毎

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: Settings
ja: 環境設定

en: Default
ja: デフォルト

en: Never
ja: なし

en: Tools
ja: ツール

en: The update has been performed.
ja: 更新されました。

en: Front page
ja: フロントページ

en: Processing
ja: 処理中

en: Apply
ja: 適用

en: The update has encountered an error.
ja: アップデートはエラーに遭遇しました。

en: Search engines
ja: 検索エンジン

en: Submission settings
ja: 送信設定

en: An error occurred and processing did not complete.
ja: エラーが発生し、処理は完了しませんでした。
