XML sitemap (6.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Hourly
my: နာရီ အလိုက်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Front page
my: အရှေ့စာမျက်နှာ

en: Processing
my: လုပ်ငန်းများ လုပ်ဆောင်နေသည်။
