XML sitemap (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Priority
af: Prioriteit

en: Hourly
af: Uurliks

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Never
af: Nooit

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.

en: Processing
af: Verwerking

en: Apply
af: Pas toe
