XML sitemap (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Priority
ar: الأولوية

en: Hourly
ar: كل ساعة

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Never
ar: أبدا

en: Tools
ar: الأدوات

en: The update has been performed.
ar: تم إجراء التحديث.

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Node settings
ar: اعدادت العقدة

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: Apply
ar: تطبيق

en: The update has encountered an error.
ar: حدث خطأ أثناء التحديث.

en: Submission settings
ar: إعدادات الإرسال

en: An error occurred and processing did not complete.
ar: حدث خطأ ولم تكتمل المعالجة.
