XML sitemap (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Priority
da: Prioritet

en: Hourly
da: En gang i timen

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Never
da: Aldrig

en: Tools
da: Værktøjer

en: The update has been performed.
da: Opdatering udført.

en: Front page
da: Forside

en: Node settings
da: Indstillinger for indholdselement

en: Processing
da: Behandler

en: Apply
da: Udfør

en: The update has encountered an error.
da: Opdateringen stødte på en fejl.

en: Submission settings
da: Indstillinger for indsendelse

en: An error occurred and processing did not complete.
da: Der opstod en fejl og handlingen blev ikke gennemført.

en: 1 item successfully processed. | @count items successfully processed.
da[0]: 1 element behandlet.
da[1]: @count elementer behandlet.

en: Submit the sitemap to search engines.
da: Indsend sitemappet til søgemaskiner.

en: XML sitemap node
da: XML sitemap indholdselement

en: XML sitemap taxonomy
da: XML sitemap taksonomi

en: Add taxonomy term links to the sitemap.
da: Tilføj taksonomiterm-links til sitemappet.

en: Default priority
da: Standard prioritet

en: XML sitemap user
da: XML sitemap bruger
