XML sitemap (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Hourly
eu: Orduero

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Tools
eu: Tresnak

en: The update has been performed.
eu: Eguneraketa burutu da.

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Node settings
eu: Nodo ezarpenak

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: Apply
eu: Ezarri

en: The update has encountered an error.
eu: Eguneraketak errore bat topatu du.

en: Sitemap
eu: Gunearen mapa

en: XML sitemap node
eu: XML sitemap nodoa

en: XML sitemap taxonomy
eu: XML sitemap taxonomia

en: Default priority
eu: Lehentasun lehenetsia
