XML sitemap (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (65 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Priority
gl: Prioridade

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Never
gl: Nunca

en: Cache directory
gl: Cartafol da caché

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Cron limit
gl: Límite no cron

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Node settings
gl: Axustes do nodo

en: Processing
gl: Procesando

en: Apply
gl: Aplicar

en: The update has encountered an error.
gl: A actualización atopou un erro.

en: Yearly
gl: Anualmente

en: Sitemap
gl: Mapa do sitio

en: Search engines
gl: Motores de busca

en: Front page priority
gl: Prioridade da portada

en: Submission settings
gl: Axustes do envio

en: The default priority is %priority.
gl: A prioridade predefinida é %priority.

en: An error occurred and processing did not complete.
gl: Aconteceu un erro e o proceso non se pudo copletar.

en: The number of links that are updated in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
gl: O número de ligazóns que son actualizadas en cada execución da <a href="@cron">tarefa de mantemento de cron</a>.

en: The directory where the cache files are created; change it only if you are having problems with the default setting.
gl: O cartafol onde se crean os ficheiros da cache; cambiar so se está a ter problemas coa configuración predefinida.

en: Use stylesheet
gl: Usar folla de estilos

en: Specify a xml stylesheet for the sitemap?
gl: Especificar unha folla de estilos xml para o mapa do sitio?

en: Front page change frequency
gl: Frecuencia de actualización da portada

en: The absolute priority for the front page.
gl: A prioridade absoluta para a portada.

en: Could not create the cache file @file.
gl: Non se puido crear o ficheiro de caché @file.

en: Supporting modules
gl: Módulos soportados

en: Delete the sitemap cache files
gl: Borrar os ficheiros da cache de sitemap

en: 2000 rows
gl: 2000 filas

en: 1500 rows
gl: 1500 filas

en: 1000 rows
gl: 1000 filas

en: 500 rows
gl: 500 filas

en: 250 rows
gl: 250 filas

en: 100 rows
gl: 100 filas

en: 50 rows
gl: 50 filas

en: 25 rows
gl: 25 filas

en: 20 rows
gl: 20 filas

en: 15 rows
gl: 15 filas

en: 10 rows
gl: 10 filas

en: 5 rows
gl: 5 filas

en: Do not process via cron
gl: Non procesar mediante o cron

en: XML sitemap
gl: Mapa do sitio en XML

en: 1 item successfully processed. | @count items successfully processed.
gl[0]: Procesouse 1 elemento con éxito.
gl[1]: Procesaronse @count elementos con éxito.

en: override node settings
gl: sobreescribir os axustes do nodo

en: override profile settings
gl: sobreescribir os axustes do perfil

en: Configure the XML sitemap.
gl: Configurar o mapa do sitio en XML.

en: Sitemap tools.
gl: Ferramentas do mapa do sitio.

en: Sitemap index
gl: Índice do mapa do sitio

en: Create a XML sitemap conforming to sitemaps.org specifications.
gl: Crea un mapa do sitio en XML seguindo as especificacións de sitemaps.org.

en: Submit the sitemap when content changes
gl: Enviar o mapa do sitio cando cambie o contido

en: Every 6 months
gl: Cada 6 meses

en: Every 15 days
gl: Cada 15 días

en: Submit the sitemap to Ask.com
gl: Enviar o mapa do sitio a Ask.com

en: Submit the sitemap to Google
gl: Enviar o mapa do sitio a Google

en: Submit the sitemap to Moreover.com
gl: Enviar o mapa do sitio a Moreover.com

en: Bing (formerly Live Search)
gl: Bing (anteriormente Live Search)

en: Submit the sitemap to Bing
gl: Enviar o mapa do sitio a Bing

en: Submit the sitemap to Yahoo!
gl: Enviar o mapa do sitio a Yahoo!

en: Submit the sitemap to all the active search engines
gl: Enviar o mapa do sitio a todos os motores de busca activos

en: Default priority
gl: Prioridade por defecto
