XML sitemap (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Priority
hr: Prioritet

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Never
hr: Nikada

en: Tools
hr: Alati

en: The update has been performed.
hr: Nadogradnja je završena.

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: Apply
hr: Primjeni

en: The update has encountered an error.
hr: Došlo je greške tijekom procesa nadogradnje.

en: An error occurred and processing did not complete.
hr: Došlo je do greške i obrada nije završena.

en: override node settings
hr: prevladaj node postavke

en: override profile settings
hr: prevladaj postavke profila

en: Configure the XML sitemap.
hr: Prilagodite XML sitemap.
