XML sitemap (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: Never
kk: Ешқашан

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: Front page
kk: Басты бет

en: Processing
kk: Өңделу...

en: The update has encountered an error.
kk: Жаңарту кезінде қате табылды.

en: An error occurred and processing did not complete.
kk: Қате кеткендіктен өңдеу аяқталмады.
