XML sitemap (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Never
km: កុំ

en: The update has been performed.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ត្រូវ​បាន​ដំណើរការ ។

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: The update has encountered an error.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព បាន​ជួបប្រទះ​នឹង​កំហុស ។

en: An error occurred and processing did not complete.
km: កំហុស​បាន​កើត​ឡើង ហើយ​ការ​ដំណើរការ​មិន​បាន​បញ្ចប់ ។
