XML sitemap (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ
