XML sitemap (6.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
