XML sitemap (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Front page
ug: باش بەت

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: Apply
ug: قوللىنىش
