XML sitemap (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Priority
bg: Приоритет

en: Hourly
bg: На всеки час

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Never
bg: Никога

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.

en: Front page
bg: Начална страница

en: Processing
bg: Обработва

en: Apply
bg: Търси

en: The update has encountered an error.
bg: При обновяването възникна грешка.

en: An error occurred and processing did not complete.
bg: Възникна грешка и обработката не е завършена.
