XML sitemap (6.x-1.1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Never
cy: Byth

en: Tools
cy: Arfau

en: The update has been performed.
cy: Mae'r diweddaraid yma wedi ei wneud.

en: Front page
cy: Tudalen flaen

en: Processing
cy: Prosesu

en: Apply
cy: Ceisio

en: The update has encountered an error.
cy: Mae'r diweddariad wedi dod ar draws gwall.

en: An error occurred and processing did not complete.
cy: Roedd gwall a ni gwblhaodd y prosesu.
