XML sitemap (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (44 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Hourly
el: Ωριαία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Never
el: Ποτέ

en: Cache directory
el: Κατάλογος λανθάνουσας μνήμης

en: Submission URL
el: Διεύθυνση αποστολής

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Cron limit
el: Όριο cron

en: The update has been performed.
el: Η ενημέρωση έγινε.

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Node settings
el: Ρυθμίσεις κόμβου

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: The update has encountered an error.
el: Η ενημέρωση εντόπισε ένα σφάλμα.

en: Yearly
el: Ετήσια

en: Sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου

en: Search engines
el: Μηχανές αναζήτησης

en: The default priority is %priority.
el: Η προκαθορισμένη προτεραιότητα είναι %priority.

en: An error occurred and processing did not complete.
el: Συνέβη ένα σφάλμα και η διεργασία δεν ολοκληρώθηκε.

en: Add all the links to the default language sitemap
el: Προσθήκη όλων των συνδέσμων στον προκαθορισμένο χάρτη ιστοτόπου της γλώσσας

en: Use stylesheet
el: Χρήση των stylesheet

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@xmlsitemap">XML sitemap module</a>.
el: Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε το εγχειρίδιο ρύθμισης και προσαρμογής, <a href="@xmlsitemap">μονάδα XML sitemap</a>.

en: Not in sitemap
el: Δεν υπάρχει στον χάρτη ιστοτόπου

en: XML sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου XML

en: override node settings
el: παράκαμψη των ρυθμίσεων του κόμβου

en: override profile settings
el: παράκαμψη των ρυθμίσεων προφίλ

en: Configure the XML sitemap.
el: Διευθέτηση του XML sitemap.

en: Every 6 months
el: Κάθε 6 μήνες

en: Submit the sitemap to Ask.com
el: Αποστολή του χάρτη ιστοτόπου στο Ask.com

en: The URL to submit the sitemap to. Use %placeholder as placeholder for the sitemap URL.
el: Η διεύθυνση URL για την αποστολή του χάρτη ιστοτόπου. Χρησιμοποιήστε το %placeholder ως πεδίο για τη διεύθυνση URL του χάρτη.

en: Submit the sitemap to Google
el: Αποστολή του χάρτη ιστοτόπου στο Google

en: The URL to submit the sitemap to. Use %placeholder like placeholder for the sitemap URL.
el: Η διεύθυνση URL για την αποστολή του χάρτη ιστοτόπου. Χρησιμοποιήστε το %placeholder ως πεδίο για τη διεύθυνση URL του χάρτη.

en: Bing (formerly Live Search)
el: Bing (πρώην Live Search)

en: Submit the sitemap to Yahoo!
el: Αποστολή του χάρτη ιστοτόπου στο Yahoo!

en: Submit the sitemap to all the active search engines
el: Αποστολή του χάρτη ιστοτόπου σε όλες τις ενεργές μηχανές αναζήτησης

en: XML sitemap engines
el: Μηχανές για το XML sitemap

en: Submit the sitemap to search engines.
el: Υποβολή του χάρτη στις μηχανές αναζήτησης.

en: Default priority
el: Προκαθορισμένη προτεραιότητα

en: XML sitemap user
el: Χρήστης XML χάρτη
