XML sitemap (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Never
gu: કદી નહી

en: Tools
gu: સાધનો

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
