XML sitemap (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Tools
hi: उपकरण

en: The update has been performed.
hi: सुधार किया गया है।

en: Front page
hi: मुखपृष्ठ

en: Node settings
hi: नोड सेटिंग्स

en: Processing
hi: प्रक्रिया जारी

en: Apply
hi: लागू करें
