XML sitemap (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (37 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Priority
it: Priorità

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: Never
it: Mai

en: Submission URL
it: URL di invio

en: Tools
it: Strumenti

en: The update has been performed.
it: L'aggiornamento è stato effettuato.

en: Front page
it: Prima pagina

en: Node settings
it: Impostazioni nodo

en: Processing
it: In elaborazione

en: Apply
it: Applica

en: The update has encountered an error.
it: L'aggiornamento ha incontrato un errore.

en: Search engines
it: Motori di ricerca

en: Front page priority
it: Priorità della prima pagina

en: Submission settings
it: Impostazioni di invio

en: Verification link
it: Collegamento per la verifica

en: Authentication key
it: Chiave di autenticazione

en: An error occurred and processing did not complete.
it: E' avvenuto un errore e il processo non è stato completato.

en: 1.0
it: 1,0

en: 0.9
it: 0,9

en: 0.8
it: 0,8

en: 0.7
it: 0,7

en: 0.6
it: 0,6

en: 0.5
it: 0,5

en: 0.4
it: 0,4

en: 0.3
it: 0,3

en: 0.2
it: 0,2

en: 0.1
it: 0,1

en: 0.0
it: 0,0

en: XML sitemap
it: Sitemap XML

en: 1 item successfully processed. | @count items successfully processed.
it[0]: 1 elemento elaborato con successo.
it[1]: @count elementi elaborati con successo.

en: Bing (formerly Live Search)
it: Bing (precedentemente chiamato Live Search)

en: Default priority
it: Priorità predefinita
