XML sitemap (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Never
ka: არასდროს

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Processing
ka: დამუშავება

en: The update has encountered an error.
ka: განახლებაში შეცდომაა.
