XML sitemap (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: The update has encountered an error.
ku: نوێکردنەوە هەڵەیەکی بەدیکرد.
