XML sitemap (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Never
lt: Niekada

en: Tools
lt: Įrankiai

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Node settings
lt: Mazgo nuostatos

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: Submission settings
lt: Pateikimų nustatymai

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.
