XML sitemap (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: The update has been performed.
mn: Шинэчлэв.

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Processing
mn: Боловсруулж байна
