XML sitemap (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Priority
oc: Prioritat

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Never
oc: Pas jamai

en: The update has been performed.
oc: La mesa a jorn es estada efectuada.

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Processing
oc: En cors de tractament

en: Apply
oc: Aplicar

en: The update has encountered an error.
oc: La mesa a jorn a fracassat.

en: An error occurred and processing did not complete.
oc: Una error s'es produita e lo processus s'es pas acabat.

en: Submit the sitemap to search engines.
oc: Sometre lo sitemap als motors de recèrca.

en: Add taxonomy term links to the sitemap.
oc: Apondre los ligams de tèrmes de taxonomia al sitemap.

en: Default priority
oc: Prioritat per defaut
