XML sitemap (6.x-1.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Never
ps: هيڅکله

en: Tools
ps: توكي

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Apply
ps: تطبيقول
