XML sitemap (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (101 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Priority
sk: Priorita

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Never
sk: Nikdy

en: Cache directory
sk: Adresár dočasných súborov

en: Submission URL
sk: URL adresa pre odoslanie

en: Tools
sk: Nástroje

en: Cron limit
sk: Limit pre Cron

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Node settings
sk: Nastavenia uzla

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Apply
sk: Použiť

en: The update has encountered an error.
sk: Aktualizácia narazila na chybu.

en: Yearly
sk: Ročne

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Search engines
sk: Vyhľadávače

en: Front page priority
sk: Priorita titulnej stránky

en: Submission settings
sk: Nastavenia odosielania

en: Verification link
sk: Overovací odkaz

en: Authentication key
sk: Autentifikačný kľúč

en: Yahoo! will ask you to put an authentication key in the verification file.
sk: Budete vyzvaný Yahoo! na vloženie autentifikačného kľúča do overovacieho súboru.

en: Authentication file
sk: Autentifikačný súbor

en: Google verification page
sk: Overovacia stránka Google

en: Yahoo! verification page
sk: Overovacia stánka Yahoo!

en: The default priority is %priority.
sk: Základná priorita je %priority.

en: Priority adjustment
sk: Priradenie priority

en: This number will be added to the priority of this content type.
sk: Táto hodnota bude pripočítaná k priorite príspevku tohto typu.

en: This will be the default priority of terms in this vocabulary.
sk: Toto je základná priorita termínov v tomto slovníku.

en: Default user priority
sk: Základná priorita používateľa

en: An error occurred and processing did not complete.
sk: Nastala chyba a spracovanie sa nedokončilo.

en: Add all the links to the default language sitemap
sk: Pridať všetky odkazy do mapy stránky predvoleného jazyka

en: The number of links that are updated in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
sk: Počet odkazov obnovených pri každom spustení <a href="@cron">servisnej úlohy cron</a>.

en: The directory where the cache files are created; change it only if you are having problems with the default setting.
sk: Adresár pre vytváranie dočasných súborov; zmeniť len v prípade problémov s predvoleným nastavením.

en: Front page change frequency
sk: Frekvencia zmien na titulnej stránke

en: The change frequency associated with the front page.
sk: Frekvencia zmien asociovaná s titulnou stránkou.

en: The absolute priority for the front page.
sk: Absolútna priorita pre titulnú stránku.

en: The sitemap is located at <a href="@sitemap">@sitemap</a>.
sk: Mapa stránky je dostupná na stránke <a href="@sitemap">@sitemap</a>.

en: Delete the sitemap cache files
sk: Odstrániť dočasné súbory mapy stránky

en: Flag the sitemap as requiring update
sk: Označiť mapu stránky ako vyžadujúcu obnovenie

en: 2000 rows
sk: 2000 riadkov

en: 1500 rows
sk: 1500 riadkov

en: 1000 rows
sk: 1000 riadkov

en: 500 rows
sk: 500 riadkov

en: 250 rows
sk: 250 riadkov

en: 100 rows
sk: 100 riadkov

en: 50 rows
sk: 50 riadkov

en: 25 rows
sk: 25 riadkov

en: 20 rows
sk: 20 riadkov

en: 15 rows
sk: 15 riadkov

en: 10 rows
sk: 10 riadkov

en: 5 rows
sk: 5 riadkov

en: Not in sitemap
sk: Nie je v mape lokality

en: XML sitemap
sk: XML mapa stránky

en: Configure the XML sitemap.
sk: Konfigurovať XML mapu stránky.

en: Sitemap tools.
sk: Nástroje mapy stránky.

en: Sitemap index
sk: Index mapy stránky

en: Sitemap !number
sk: Mapa lokality !number

en: Installation issue
sk: Problém s inštaláciou

en: Create a XML sitemap conforming to sitemaps.org specifications.
sk: Vytvoriť XML mapu stránky zodpovedajúcu špecifikáciám podľa sitemaps.org.

en: Submit the sitemap when content changes
sk: Odoslať mapu stránky pri zmene obsahu

en: If enabled, the search engines will be notified of changes to the sitemap each time the sitemap content is changed.
sk: Ak je povolené, vyhľadávače budú upozornené na zmeny mapy stránky, pri každej zmene jej obsahu.

en: Frequency of sitemap submission
sk: Frekvencia zasielania mapy stránky

en: The rate at which the sitemap is submitted to the search engines.
sk: Frekvencia zasielania mapy stránky vyhľadávačom.

en: Every 6 months
sk: Každých 6 mesiacov

en: Every 15 days
sk: Každých 15 dní

en: Submit the sitemap to Ask.com
sk: Odoslať mapu stránky na Ask.com

en: The URL to submit the sitemap to. Use %placeholder as placeholder for the sitemap URL.
sk: URL kam bude zaslaná mapa stránky. Použite %placeholder ako premennú pre URL mapy stránky.

en: Submit the sitemap to Google
sk: Odoslať mapu stránky na Google.com

en: The URL to submit the sitemap to. Use %placeholder like placeholder for the sitemap URL.
sk: URL kam bude zaslaná mapa stránky. Použite %placeholder ako premennú pre URL mapy stránky.

en: In order to show statistics, Google will ask you to verify that you control this site by creating a file with a certain name. Enter that name here and the XML sitemap module will create a path to that file name. This will only work if you have clean URLs enabled.
sk: Kvôli zobrazeniu štatistík vás Google vyzve na overenie faktu, že spravujete túto stránku, vytvorením súboru s určitým názvom. Vložte sem tento názov a modul XML mapy stránky vytvorí cestu k danému súboru. Toto bude fungovať len v prípade, ak máte povolené čisté URL.

en: Submit the sitemap to Moreover.com
sk: Odoslať mapu stránky na Moreover.com

en: Bing (formerly Live Search)
sk: Bing (predtým Live Search)

en: Submit the sitemap to Bing
sk: Odoslať mapu stránky na Bing

en: Before allowing you to view additional information, Bing will ask you to verify that you control this site by creating a file with a certain name. Enter that name here, and XML sitemap will create a path to that file name. This will only work if you have clean URLs enabled.
sk: Predtým ako si budete môcť prezrieť dodatočné informácie, Bing vás vyzve na overenie faktu, že spravujete túto stránku, vytvorením súboru s určitým názvom. Vložte sem tento názov a modul XML sitemap vytvorí cestu k danému súboru. Toto bude fungovať len v prípade, ak máte povolené čisté URL.

en: Bing authentication tag
sk: Autentifikačný reťazec pre Bing

en: Bing will give you an authentication tag.
sk: Bing vám poskytne autentifikačný reťazec.

en: Submit the sitemap to Yahoo!
sk: Odoslať mapu stránky na Yahoo!

en: Before allowing you to view additional information, Yahoo! will ask you to verify that you control this site by creating a file with a certain name. Enter that name here, and XML sitemap will create a path to that file name. This will only work if you have clean URLs enabled.
sk: Predtým ako si budete môcť prezrieť dodatočné informácie, Yahoo! vás vyzve na overenie faktu, že spravujete túto stránku, vytvorením súboru s určitým názvom. Vložte sem tento názov a modul XML sitemap vytvorí cestu k danému súboru. Toto bude fungovať len v prípade, ak máte povolené čisté URL.

en: Submit the sitemap to all the active search engines
sk: Odoslať mapu stránky všetkým aktívnym vyhľadávačom

en: Sitemap successfully submitted to !engine.
sk: Mapa lokality úspešne odoslaná do !engine.

en: Error occurred submitting sitemap to !engine: !code.
sk: Počas posielania mapy lokality do !engine sa vyskytla chyba: !code.

en: Submit the sitemap to search engines.
sk: Odoslať mapu stránky vyhľadávačom.

en: The settings for the nodes to include in the sitemap.
sk: Nastavenia pre uzly, ktoré budú vložené do mapy stránky.

en: Promotion priority adjustment
sk: Nastavenie priority podľa zverejnenia na titulnej stránke

en: This number will be added to the priority of each post that is promoted to the front page. This setting doesn't apply for the nodes for which the priority is overriden.
sk: Toto číslo bude pridané do priority každého príspevku publikovaného na titulnej stránke. Toto nastavenie neplatí pre uzly, pre ktoré je priorita obídená.

en: Comment ratio priority adjustment
sk: Nastavenie priority podľa počtu komentárov

en: This number will be added to the priority of the post with the highest number of comments; for the other posts, the number is calculated proportionally to the number of comments. This doesn't apply if the maximum number of comments is one, nor for the nodes for which the priority is overriden.
sk: Toto číslo bude pridané do priority príspevku s najvyšším počtom komentárov. Pre ostatné príspevky je toto číslo vypočítané proporčne k počtu komentárov. Toto nastavenie neplatí v prípade, ak je maximálny počet komentárov rovný jednej a taktiež pre uzly, pre ktoré je priorita obídená.

en: Add the selected posts to the XML sitemap
sk: Pridať označené články do XML mapy stránky

en: Change the XML sitemap priority of the selected posts to default
sk: Zmeniť prioritu označených článkov v XML mape stránky na predvolenú

en: Remove the selected posts from the XML sitemap
sk: Odstrániť označené príspevky z XML mapy stránky.

en: XML sitemap node
sk: Uzol s XML mapou stránky

en: Add node links to the sitemap.
sk: Pridať odkazy na uzly do mapy stránky.

en: XML sitemap taxonomy
sk: Taxonómia XML mapy stránky

en: Default priority
sk: Predvolená priorita

en: Add user profile links to the sitemap.
sk: Pridať odkazy na používateľské profily do mapy stránky.
