XML sitemap (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Never
sl: Nikoli

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Processing
sl: V obdelavi
