XML sitemap (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Tools
vi: Các công cụ

en: The update has been performed.
vi: Quá trình cập nhật đã được thực hiện.

en: Front page
vi: Trang nhất

en: Processing
vi: Đang xử lý

en: Apply
vi: Áp dụng

en: The update has encountered an error.
vi: Cập nhật gặp lỗi.

en: Submission settings
vi: Thiết lập khi gửi

en: An error occurred and processing did not complete.
vi: Có lỗi xảy ra và việc xử lý chưa hoàn thành.
