XML sitemap (6.x-1.2) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Priority
bs: Prioritet

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Settings
bs: Postavke

en: Tools
bs: Alati

en: The update has been performed.
bs: Osvježavanje je obavljeno.

en: Front page
bs: Naslovna stranica

en: Processing
bs: Procesujem

en: Apply
bs: Primjeni

en: The update has encountered an error.
bs: Došlo je do greške pri osvježavanju.

en: An error occurred and processing did not complete.
bs: Došlo je do greške i procesovanje nije završeno.
