XML sitemap (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Priority
ca: Prioritat

en: Hourly
ca: Cada hora

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Never
ca: Mai

en: Tools
ca: Eines

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: Front page
ca: Portada

en: Node settings
ca: Paràmetres del node

en: Processing
ca: Processant

en: Apply
ca: Aplica

en: The update has encountered an error.
ca: L'actualització ha trobat un error.

en: Yearly
ca: Anualment

en: Submission settings
ca: Paràmetres d'enviament

en: An error occurred and processing did not complete.
ca: Ha succeït un error i el procés no s'ha completat.
