XML sitemap (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Priority
he: עדיפות

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Never
he: אף פעם

en: Tools
he: כלים

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Front page
he: דף הבית

en: Node settings
he: הגדרות פריט תוכן

en: Processing
he: בתהליך

en: Apply
he: החל

en: The update has encountered an error.
he: העדכון נתקל בשגיאה.

en: Submission settings
he: הגדרות הגשה

en: An error occurred and processing did not complete.
he: ארעה שגיאה והעיבוד לא הסתיים.

en: XML sitemap
he: מפת אתר XML
