XML sitemap (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Never
hy: Երբեք

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Processing
hy: Մշակվում է
