XML sitemap (6.x-1.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Front page
ml: പ്രധാനതാള്‍

en: Processing
ml: പ്രക്രിയ നടന്നുകൊണ്ടിരിക്കുന്നു
