XML sitemap (6.x-1.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Never
sq: Asnjëherë

en: The update has been performed.
sq: Rifreskimi u krye.

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: The update has encountered an error.
sq: Përditësimi ndeshi në një problem.

en: An error occurred and processing did not complete.
sq: U ndesh një gabim dhe proçesi nuk është përfunduar.
