XML sitemap (6.x-1.2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Hourly
ta: மணிக்கொருமுறை

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Never
ta: இல்லை

en: Tools
ta: கருவிகள்

en: The update has been performed.
ta: புதுப்பிக்கப்பட்டது

en: Front page
ta: முதற்பக்கம்

en: Processing
ta: வேலை நடைபெற்றுக்கொண்டிருக்கிறது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: The update has encountered an error.
ta: புதுப்பித்தல் பிழையினைச் சந்தித்துள்ளது.

en: An error occurred and processing did not complete.
ta: ஒரு பிழை ஏற்பட்டுள்ளது. அதன் காரணமாக செயல் முற்றுப்பெறவில்லை
