XML sitemap (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Tools
az: Alətlər

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Node settings
az: Nod parametrləri

en: Processing
az: Emal edilir

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: The update has encountered an error.
az: Yeniləmə xəta ilə üzləşdi.

en: An error occurred and processing did not complete.
az: Xəta baş verdi və emal tamamlanmadı.
