XML sitemap (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Hourly
be: Кожную гадзіну

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Never
be: Ніколі

en: Tools
be: Прылады

en: The update has been performed.
be: Абнаўленне было выканана.

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Processing
be: Апрацоўка

en: Apply
be: Ужыць

en: The update has encountered an error.
be: Здарылася памылка пры абнаўленні.

en: An error occurred and processing did not complete.
be: Здарылася памылка і працэс не быў завершаны.
