XML sitemap (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: The update has been performed.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: The update has encountered an error.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བ།

en: An error occurred and processing did not complete.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་བཟོ་ལེགས་གྲུབ་ཐུབ་མེད།
