XML sitemap (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Priority
is: Forgangur

en: Hourly
is: Klukkutíma

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Never
is: Aldrei

en: Tools
is: Tól

en: The update has been performed.
is: Uppfærslan hefur verið framkvæmd.

en: Front page
is: Forsíða

en: Processing
is: Í vinnslu

en: Apply
is: Virkja
