XML sitemap (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: Never
jv: Ora tahu

en: The update has been performed.
jv: Update uwis dilakoaké.

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Processing
jv: Lagi proses

en: The update has encountered an error.
jv: Proses nganyari ngalami kesalahan.

en: An error occurred and processing did not complete.
jv: Ditemokaké kaluputan lan prosese ora lengkap.
