XML sitemap (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Never
lv: Nekad

en: Tools
lv: Rīki

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Node settings
lv: Mezgla iestatījumi

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: An error occurred and processing did not complete.
lv: Radās kļūda un apstrāde netika pabeigta.
