XML sitemap (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Hourly
mr: ताशी

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Tools
mr: साधने

en: The update has been performed.
mr: अपडेट केल्या गेले

en: Front page
mr: मुखपृष्ठ
