XML sitemap (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Never
fa: هیچوقت

en: Tools
fa: ابزارها

en: Google
fa: گوگل

en: The update has been performed.
fa: به‌روزرسانی انجام شد.

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Node settings
fa: تنظیمات گره

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: Apply
fa: تایید

en: The update has encountered an error.
fa: به‌روزرسانی با خطا مواجه شد.

en: An error occurred and processing did not complete.
fa: خطایی رخ داده و پردازش کامل نشد.
