XML sitemap (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Priority
ro: Prioritate

en: Hourly
ro: Orar

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: Never
ro: Niciodată

en: Tools
ro: Instrumente

en: The update has been performed.
ro: Actualizarea a fost efectuată.

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Node settings
ro: Setările nodului

en: Processing
ro: În procesare

en: Apply
ro: Aplică

en: The update has encountered an error.
ro: Actualizarea a întâmpinat o eroare.

en: Yearly
ro: Anual

en: An error occurred and processing did not complete.
ro: A apărut o eroare și procesarea nu a fost finalizată.
