XML sitemap (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Priority
sv: Prioritet

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Never
sv: Aldrig

en: Tools
sv: Verktyg

en: The update has been performed.
sv: Uppdateringen har genomförts.

en: Front page
sv: Startsida

en: Node settings
sv: Inställningar för noder

en: Processing
sv: Bearbetar

en: Apply
sv: Applicera

en: The update has encountered an error.
sv: Uppdateringen stötte på ett fel.

en: Yearly
sv: Årsvis

en: Submission settings
sv: Inställningar för inskickande

en: An error occurred and processing did not complete.
sv: Ett fel inträffade och behandlingen fullföljdes inte.
